T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / FATİH - Vefa Lisesi

Duyurular

Nis

Vefa Lisesi dergilerine bir yenisi daha eklendi.Türk Dili ve Edebiyatı Zümresince hazırlanan  " Vefa Kifayet " Dergisinin birinci sayısı okurlarıyla buluşmak üzeredir.Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür eder,yayın hayatında uzun soluklu olmasını dileriz.

Nis

Öğrenci değişim Programı kapsamında yurtdışında eğitim programlarına katılan öğrencilerin denklik işlemleri için MEB Denklilk Yönetmeliği 6. maddesi gereği olarak:

Ara Sınıflara Dönenler;

Madde 6.b) Ortaöğretim kurumlarına alınacaklardan, yurt dışında öğrenim  gördükleri son  ders yılına ait karneler veya öğrenim belgesi ile varsa ayrılma belgesi.

Madde 6.d) Yurt dışındaki öğrenimleri  sırasında  kullandıkları pasaportun  aslı  veya  giriş-çıkış tarihlerinin ve işlem gören sayfalarının yeminli mütercimlerce yapılan tercümesinin, ibrazı gerekmektedir.

Nis

Nis

TBMM,Anıtkabir.ODTÜ ve Bilkent Üniversitesi´ni  kapsayan Ankara eğitim gezisine gidiyoruz.

Mrt

2018 Vefa Mun  için:

http://www.vefamun.org

Mrt

Vefa Lisesi 2017-2018 Eğitim Yılı Öğretmen-Veli Görüşme Programı aşağıda yer almaktadır:

Mrt

Erdi AYDOĞDU Vefa Lisesi adına birinci oturumda bidirisin sundu.

Mrt

Yarışmalarda 3 farklı branştan projelerimiz bulunuyor.

Mrt

Bekliyoruz.

Mrt

Okulumuz 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Kurs Programı:

Mrt

Vefa Lisesi 2. Dönem. Sınav Takvimi:

Mrt

Şbt

2018-2019 Öğretim Yılında okulumuzda okutulacak olan seçmeli derslere ait tercih formları öğrencilerimize dağıtılacak ve 09.02.2018 tarihine kadar imzalanarak okula teslim edilecektir. 

Şbt

2017-2018 Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları İş Takvimi aşağıda yer almaktadır. Kurs iş ve işlemleri bu takvime göre yapılacaktır. Öğrencilerimizin başvurular konusunda dikkatli olmalarını rica ederiz.

Şbt

Okulumuz şubat ayı yemek menüsü: