T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / FATİH - Vefa Lisesi

Duyurular

Ock

Geçerli mazaretleri nedeniyle sınavlara katılamayan öğrencilerimiz mazaret belgelerini okul müdürlüğüne ibraz ederek ilgili zümrenin ders öğretmenleri tarafından telafi sınavlarına alınacaktır.

Telafi sınavları 19 Ocak Çarşamba  gününe dek tamamlanacaktır. 

İlgili öğrencilerimize duyurulur

Ara

Ara

PANSİYONLU OKUL ÖĞRENCİ MEMNUNİYET ANKETİ

https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?4579

 

PANSİYONLU OKUL VELİ MEMNUNİYET ANKETİ

https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?4580

Ara

ORTAOKULLARA YÖNELİK  ONLINE TANITIMIMIZA KATILMAK İÇİN LİNKTEKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ

https://forms.gle/GZRF3H1YmJn1nNLXA

 

 

 

Ara

AKADEMİK BAŞARI VE MESLEK SEÇİMİ KONULU VELİ SEMİNERİMİZE BEKLERİZ

29 ARALIK ÇARŞAMBA 13:30 

ZOOM PLATFORMU

 

Ara

12.sınıf velilerimize yönelik YKS Süreci Seminerimiz 21 Aralık 2021 Salı akşamı saat 20.00'da çevrimiçi olarak yapılacaktır.

 

Ara

Okulumuz 1.Dönem Veli Toplantısı tüm sınıflar için 15 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 15.30'da gerçekleştirilecektir.

 

Ara

Kas

Vefa  Lisesi olarak 29 Kasım-03 Aralık 2021 tarihlerinde düzenleyeceğimiz Online Tanıtım Günlerimize formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

https://forms.gle/sVeBr49pJY8JwZgx8

 

NOT: Başvuru formunda yer alan maile zoom linki yollanacaktır.

Daha fazla öğrencinizin tanıtıma katılması için okul konferans salonları veya sınıflardan bağlantı yapabilirsiniz.

Ekm

Okulumuzda uygulanmakta olan Uluslararası Bakalorya Diploma Programı öğrencilerinin mezuniyet sınavları 27.10.2021 tarihinde başlıyor.

Ekm

21.10.2021 Perşembe günü saat 11.00'da Vefa Lisesi Şehzade Tabhanesi'nde yapılan yıllık olağan genel kurul toplantısıyla bir yıl süreyle görev yapacak olan yeni Okul ailer birliği Yönetim Kurulu seçimi tamamlanmış oldu.Görev süresi biten eski yönetim kurulu başkanı Nazmiye Kara ve ekibine teşekkür ediyor, yeni seçilen yönetim kuruluna da başarılar diliyoruz. 

Ekm

21.10.2021 Perşembe günü saat 11.00'da Vefa Lisesi Okul Aile Birliği'nin yıllık olağan genel kurul toplantısı yapılacaktır.

Okulun Nejat Ekrem Basmacı Konferans Salonu'nda yapılacak olan  toplantıya siz sayın veilerimizin katılımını bekler,toplantı sonucunun Okulumuz için hayırlı olmasını dileriz.

Eyl

Ders Programı

Eyl

Nakil ve hazırlık sınıf atlama sınavımız 10 Eylül Cumasaat 09:00 da yapılacaktır. Nakil ve Hazırlık sınıf atlama sınavına girecek öğrencilerin 09:00 da okulumuzda bulunmaları gerekmektedir.

Eyl

2021-2022 Eğitim öğretim  yılı Vefa Lisesi yatılı öğrencilerinin yerleştirme işlemleri  tamamlanmış olup,kız öğrencilerimiz Vefa Lisesi Pansiyonunda, erkek öğrencilerimiz ise Çapa Fen Lisesi Pansiyonunda barındırılacaklardır.

Sayın velilerimize duyurulur.